Stypendium
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

 20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. 

Święto to zostało ustanowione by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły we wtorek 21 września od nadmuchiwania kolorowych baloników, które przydały się później do wspaniałej zabawy. Na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez panie przedszkolanki. Wśród nich znalazły się między innymi gry i zabawy integracyjne, konkursy, medale, zabawy z chustą animacyjną. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka. Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim dzieciom aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11