Stypendium
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

W ramach realizacji tematu kompleksowego "Bezpieczna droga do Przedszkola", dnia 20 września 2021r. nasze Przedszkole odwiedzili panowie policjanci - Dzielnicowi z Posterunku Policji w Kuryłówce.

Głównym celem spotkania było zapoznanie dzieci z niebezpieczeństwami grożącymi im w trakcie drogi do przedszkola, uświadomienie dzieciom jak prawidłowo należy korzystać z drogi oraz jak powinni się zachować gdy spotkają na swojej drodze obcą osobę. Rozmawialiśmy również na temat konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego, zasad bezpiecznego przechodzenia przez drogę, utrwaliliśmy znajomość niektórych znaków drogowych. Dla naszych podopiecznych był to dzień pełen wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy Policjantom z Posterunku Policji
w Kuryłówce że znaleźli czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami.

Dziękujemy i zapraszamy częściej do naszego przedszkola!

11  21  31  41