Stypendium
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

Uczniowie klas drugich pod opieką wychowawców wybrali się 24 września  do „Powerlandu” w Biłgoraju. 

Na początku dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania podczas pobytu w centrum zabaw, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Następnie na wszystkich czekała sala zabaw, w której mieszczą się różne atrakcje. Dzieci aktywnie i miło spędziły czas na zjeżdżalniach, trampolinach, basenie z kulkami i piankami i w dmuchanym zamku. Największą radość sprawiła im kilkupoziomowa konstrukcja składająca się z labiryntu , rur i kilku przejść. Nie można zapomnieć także o grach zręcznościowych. Jednak zabawa nie była tego dnia jedyna atrakcją, ponieważ dzieci w tym dniu uczestniczyły także w warsztatach wyrabiania i pieczenia pizzy. Każde dziecko samodzielnie przygotowało własną pizzę, a tak przygotowana smakuje najlepiej.  Dodatkową rozrywką były też magiczne bańki mydlane. Wycieczka była bardzo udana. Uczniowie wrócili
do domu zmęczeni, ale pełni wrażeń.

1jpg  2  3jpg  4  5jpg  6jpg