Przedszkole
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

WESOŁO ANDRZEJKOWO

czyli zabawa andrzejkowa w przedszkolu

21 listopada w poszczególnych oddziałach przedszkolnych odbyła się zabawa andrzejkowa. Przedszkolaki w tym dniu wyglądały bardzo uroczyście, chętnie też brały udział w wesołych zabawach i wróżbach przygotowanych przez panie wychowawczynie. Największym zainteresowaniem, jak co roku, cieszyły się zabawy: „Kim zostanę w przyszłości” oraz „Wychodzące pantofelki”.
Ta ostatnia wyłoniła posiadacza największego prezentu od Świętego Mikołaja. Wśród radosnej atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek. Ten wesoły dzień był okazją do zapoznania przedszkolaków z tradycją andrzejkową, oraz do wspólnej zabawy i integracji grup.

an rzejki 1 an rzejki 2 an rzejki 3

an rzejki 4 an rzejki 5 an rzejki 6