RODO
images/pomocnicze_szablon/szkola.jpg

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie przy ul. Wierzbowej 16. 

     Decyzje częściowe w sprawie ustalenia prawa do stypendium szkolnego będą wydawane w dniach 01.03.2021 – 05.03.2021 w siedzibie Urzędu Gminy w Kuryłówce w godzinach pracy urzędu.
   W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną w kraju, przypominamy o zachowaniu szczególnej ostrożności oraz obowiązku zasłaniania nosa i ust, a także noszeniu rękawiczek lub dezynfekcji rąk. Uprasza się osoby odbierające decyzje o przyjście z własnym długopisem w celu potwierdzenia odbioru decyzji. Ostateczny termin rozliczenia poniesionych kosztów: 20.05.2021 r. Faktury oraz rachunki wraz z poprawnie wypełnionym i podpisanym rozliczeniem należy dostarczyć osobiście w zamkniętej kopercie do Urzędu Gminy w Kuryłówce z dopiskiem „Rozliczenie Stypendium Szkolnego 2020/2021”, którą należy złożyć w specjalnie przygotowanym miejscu znajdującym się przy wejściu głównym do Urzędu Gminy lub przesłać za pomocą poczty tradycyjnej na adres:
Urząd Gminy w Kuryłówce
37-303 Kuryłówka 527

 W związku z zapisami i pytaniami rodziców Dyrekcja Szkoły informuje, że druki do zapisów znajdują się w zakładce: KANCELARIA 

og

W związku z zapisami i pytaniami rodziców Dyrekcja Szkoły informuje, że druki do zapisów znajdują się w zakładce: KANCELARIA

ogd

 

serce

Nasza szkoła jak co roku bierze udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Niestety, ze względów na obecną sytuację, akcja będzie przeprowadzona w inny sposób:
W dniach 27-29.01.2021 od godziny 730 do 1500  na  korytarzu od strony wejścia Szkoły Podstawowej  jak również Przedszkola będzie ustawiona puszka WOŚP do której będzie można wrzucić pieniążki oraz odebrać  serduszko WOŚP. 
Wolontariat szkolny będzie dyżurował od godziny 1400-1500

Serdecznie zapraszamy do udziału w Akcji!

                                               Dziękujemy!
                                           Wolontariat szkolny

29 final wosp

 

1  2  3  4  5

Podkategorie